Shitet Golf 5 okazion

4 200 EUR

Shitet nga: Asllan 20 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Artanë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 5 ne super gjendje motor 2.0 manual 6+r disqe 17 alumin navigator i madh kondicioner timon me levizje xhama elektrik sherbimet e sapo bera vaj filtra goma te reja letrat e sapo bera cmimi i diskutueshem pranohet dhe nderrim
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione