Golf 3 1.9 tdi 90 ps me klim viti 12.1996 regjistrim 1 vitë

2 300 EUR

Shitet nga: M. 25 Jan 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes Golf 3 1.9 tdi (fabrikisht),viti i prodhimit:30.12.1996.Servisi i posa kryer tash vaj,filtera,diska,gurne.Rrypin dhomzor te ndrruar set.(Nuk shpenzon vaj).Regjistrim 1 vite.Ka klim ac funksionale,Gjamat me rrym funksional,Abs,Airbag,Qels me dirigjus,Goma te reja,Ulse te thella.Radio me cd,aux,blutoth etj.Vetura eshte e mirmbajtur dhe ka gjendje shum te mir.Tel:044 915 356.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione