golf 4

2 550 EUR

Shitet nga: golf 06 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes golf 4 1.9 tdi me dy te kuqe me klim me shiber 131 ps kerri osht tip top qe 1 jav osht ardh nga gjermanija te interesuarit te lajmrohen ne tel.dhe viber.
045 312 415 044 420 713
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione