Shitet Golf 6 - 2010,1.6 Dizel, targa Kosovare

7 400 EUR

Shitet nga: Ergon 16 Nën 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet Golf 6, manual, 1.6 Dizel ne targa Kosovare.
Viti i prodhimit 2010.
Vetura ka 220,000 Km te kaluara. Posedon sensor para e mbrapa, xhamat automatik, klima dhe karrike me nxemje. Vetura eshte e servisuar me rregull dhe ne gjendje shume te mire.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione