VW Golf 5 1.9 -04 Ngjyra HIRI

6 500 EUR

Shitet nga: Genc Kovani 04 Sht 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golf 5 TDI 1.9 2004 ngjyra hiri
Bej ndrrim me BMW 530 , dhe modele tjera
Genc Kovani
049 450 748
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione