Vw Golf 4 GTI 1.8 20v T

5 850 EUR

Shitet nga: Vw golf 08 Jan 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes veturen Vw Golf 4 1.8 20V T Viti 1999 Fabrikisht GTI, i regjistruar per her te pare nga un ne vitin 2018 dhe ka regjistrim deri ne Qershor 2021.
Posedon klime(Klimatronic) funksionale, karriga me nxemje, pasqyret me rryme, shiber funksional, karriget lekur recaro fabrikisht etj.
Vetura eshte e punuar shum mir dhe ka shum Gjera extra si psh
Amortizatoret para Koni ( shtellues) dhe te pasmet gvint Koni
Turbine Td04-hl 20 Upgrade kapacitet 350-380 ps
Intercooler te madhe ( After market deri 450 hp)
Dizne 630cc, regullator i shtypjes 3 Bar
Gypat e intercullerit fi 55 (Alumin)dhe gypi dales Fi 60( Inox komplet)
Pomp e benxines 340 Lph
Blow off valve extra
Ore treguesit brenda per : Shtypje te vajit, shtypje te turbos, si dhe Afr (Matjen e perzimjes Ajer-Benzin)
Ecu Phaza 1 ( By. ABT )
Vetura aktualisht i ka perafersisht 250 ps dhe perdoret per cdo dit.
Gomat e veres te reja 17 inch 2018.
Goma te dimirt Origjinal GTI 16-she 2018
E shum gjera tjera.
Vetura eshte per merakli.
Nderrim me diqka qe me konvenon.
Vw golf
049853835
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione