U SHITTTTT. Automatik-Tiptronik

4 100 EUR

Shitet nga: Arbnor 06 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
AUTOMATIK-TIPTRONIK
Golf 4 karavan në gjendje shumë të mirë brenda dhe jashtë pa vërejtje(nuk ka korozion e as gërvishje,shumë i ruajtun-që nga doganimi një pronarë ,me servise gjithnjë me rregull).
-1.9 TDI (motorr të shkëlqyeshëm dhe shumë ekonomik me servise të rregullta-rrypin dhëmbëzor të ndrruar para 15.000 km,edhe 65.000 km nuk ka nevojë të ndrrohet me garancion).
-Rks:20.05.2021
-Automatik - Tiptronik (Ndrruesi shpejtësive ndrron shumë mirë 5 shpejtësi + R .
-Klima Tronik (Funksionale)
-Gjama Elektronikë
-Pasqyre Elktronike
-Airbag
-Abs
-Esp
-Fellnet e Aluminit shumë të mira 15-she
-Gumat e mira dimri M+S
-Vetura osht tip top ska nevojë për asnjë investim
-Perkthimi pa asnjë problem
-Hipotek 0
-Denime 0
-Per me shum info:044631031
-Viber +38344631031
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione