Publikuar: Qer 04 2022 01:19

VW GOLF 7 2.0 Dizel Highline

EUR

Publikuar: Qer 04 01:19
Shikime: 2683
VW GOLF 7
Viti prodhimit 2013
Motori Dizel 2.0 150 PS
Transmetuesi manual 6 shpejtesi
208 000 km
Ngjyra E Bardhe Perle
Drita Xenon
Karrika highline me nxemje dhe masazh ,mbrendsia ambient light
I regjistruar Rks me datë 11.06.2021
Per me shume info 045 218 219
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione