Publikuar: Qer 16 2022 12:52

Golf 6 2.0TDI TDI (MATCH)GJENJE TE SHKELQYER

Publikuar: Qer 16 12:52
Shikime: 16590
Golf 6 2.0TDI TDI MATCH GJENJE TE SHKELQYER

Manual me 5 shpejtsi+R regjistrim 1vite
2Qelsa,Ulse me nxemje,Klima funksionale
xhama e mbylet elektrike,sistemi bluetoth usb aux
Servisi i kryer total dhe cdo here me kohe
Investimet 0.0Euro
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione