Golf 6 Plus DSG 2011

10 550 EUR

Shitet nga: Vw 10 Shk 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 6 Plus 04/2011 1.6
DSG
XENON
FELLNE 17"
SENZOR PARA MBRAPA
AUTOPARKING
SENZOR SHIU
HALLOGENKA
NAVI
TIMON MULTIFUNKSIONAL
KLIMATRONIK
KARRIKAT ME NXEMJE
2 ÇELSA
SERVISIN E FUNDIT NE JANAR TE 2019
211000 KM TE GARANTUARA
REGJISTRIM DERI ME 28/01/2020
VETURA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione