Flm u shit

0 EUR

Shitet nga: Aldi 07 Tet 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes Golf 2 1.6 Dizel i Thjesht Shum i Rujten si mrena dhe jasht 5 shpejtsi
Regjistrim deri ne Janar 2019
Ceket se nuk asht ne hipotek ska denime
Fabrikisht dizel Branikat e gjan Gomat e reja muzik tmir bateri te re dhez mir nuk shpenzon ulje te gjitha serviset e kryme ulje filtera krejt i kaa te ndrruara
Per me shum inffo : 044 618 048 ose 043 970 277
Viber free +38344618048
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione