U SHIT

0 EUR

Shitet nga: Aldi 16 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes Golf3 2.0 Benzin GTI Full SPORT Shum i rujten si mrena dhe jasht
5 Shpejtsi shiber Fellne BBS 15 me goma te reja 4 copat posedon Klim ( Klimatronic ) Fuksionale
Abbs central hidrolik alajm mbyllje me dikitron
Remusa gjamat me rrym te 4 trit
Dritat lled etj..
Regjistrim deri me 15.11.2019
Nuk asht ne hipotek
Perkthimi kur te doni
Per me shum inffo 044 618 048
Viber free +38344618048
043 970 277
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione