U Shitt Flm merrjep

1 999 EUR

2 250 EUR

Shitet nga: Golf 3 26 Sht 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Ne gjendje te rregullt,1.9Turbo Disel ,punon shum mire,i ruajtur mrenda dhe jashte,Akumulatorin e ri ia kom ble qe 1 jave,rrypin e ri,ulen e re,posedon fellne,Goma te gjana,Drita te Golf 5 para dhe mbas ,Rks 11 muaj.
Alarm,Centrall,ABS.
Ndrrim nuk boj.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione