Vw passat 2.0

9 800 EUR

Shitet nga: Jeton 05 Maj 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes Passat 2.0 tdi DSG 8 muj 2011
Posedon liber servisi 2 qelsa navigation klimatronik
Karikat me nxemje tel senzora para dhe mas tempomat senzor pasqyre hallogenka pa as ni vrejtje
Dogan edhe homologim 212 km me liber

045549548 049355685
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione