GOLF 1.9 TDI (I)EKUQE 74KV VITI 2002 EXTRA IRUJTUN

3 700 EUR

Shitet nga: Rigon 23 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
GOLF 1.9 TDI (I)EKUQE 74KV VITI 2002 REXHISTRIM 6 MUAJ POSEDON KLIMEN ABS ESP AIRBAG BORD KOMPJUTER DY QELËSA MBYLLJE QENDRORE XHAMA ME RRYM GOMABTE MIRA M+S SETIN ENDRRUM KORP LLAMELL ZAMAJC ESHTE EKONOMIK DHE SHUM IRUJTUN E GARAZHUME PER INFORMATA TJERA NE TEL
044 77 33 30 VIBER +383 44 77 33 30@@@@3700€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione