Golf 2 dizell viti 1988 regjistrim 4 muj

1 070 EUR

Shitet nga: Golf 2 dizell 15 Nën 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
046 114 188 Shes golf 2 dizell fabrikisht viti i prodhimit 1988 regjistrim 4 muj ka motorr shum tmir hidrolik vallonin kastefon cd nxen mir karaseri dhe interier shum trujtun koruzjon ska denime ska kerr familjar perkthimi i menjehershum per me shum na kont +383 46 114 188
Golf 2 dizell
046 114 188
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione