Golf 6 2.0 Rks

7 800 EUR

Shitet nga: Rigon Osmani 23 Gush 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes golf 6 2.0 110 ps 182mi kilometra te kaluara I ardhur nga gjermania pronari i par ne kosov jam un dhe osht regjistrimi i par ne rks vetura eshte ne emer timin vetura posedon 2x gjama me rrym 5 shpejtesi drita ner pasqyre bordkompjuter senzora para mrapa pasqyre me ngrohje pasqyre me mundesi palimi automatike karrika antillop vetura eshte ne gjendje te rregullt per kilometra garantoj per ma shume ne mesengjer ose ne numer te telefonit :046178660
Rigon Osmani
046178660
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione