Publikuar: Korr 01 2022 07:30

GOLF 6 PLUS MATCH 1.6 TDI ME DOGAN HOMOLOGIM

Publikuar: Korr 01 07:30
Shikime: 1766
GOLF 6 PLUS
1.6 TDI - MODELI MA I AVANSUM MATCH
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
I SA PO ARDHUR NE KS
KILOMETRAT ME LIBER SERVISI
MUND TE KONTROLLET NE QDO SERVIS TE AUTORIZIM
VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR PA VREJTE
KARIKA ME NXEMJE
TEMPOMAT
SENZORA PARKINGU
SENZORA SHIU
PULLA NE VOLLON
ETJETJ
049 555 405
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione