Golf 7 1.6 TDI Facelift 2017

0 EUR

Shitet nga: golf 7 15 Nën 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Golfi eshte i blere 00km garancion nga VW Gjermani dhe gjitha serviset e kryera ne Gjermani.
Kilometra te garantuara 56.000km.
I vozitur vetem nga nje pronar.
Per me shume info: +49 152 21678361 mund te me kontaktoni ne whatsapp ose Viber.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione