Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 01:43

Golf 7 1.6 TDI manual Comfortline

Publikuar: Gush 11 01:43
Shikime: 303
VW Golf 7 1.6 TDI comfortline
Km 230.000 (rrypin dhembzor e ka te ndrruar ne 210.000 km )
Viti 11/2013
Manual
Senzor para dhe mrapa
Navigacion
Klimatronik
Ulese me nxemje
Senzor shiu
Tempomat
Auto hold
Fellne 18"
1 pronar
I importuar nga Gjermania

Mundesi shitje me kredi permes Bankes

Auto Dukagjini
0038344182577
Përshkrimi i linkut

Auto Dukagjini

Auto Dukagjini 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

zona industriale veternik

0038344182577

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione