Golf 7 TDI - 2014, Dritat Led me Kamer - Vetparkim

0 EUR

Shitet nga: Selami 20 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet vetura e sapo ardhur nga Gjermania, e doganuar dhe regjistruar komplet.
Vetura eshte ne gjendje perfekte teknike, gjendje super te mire jashte dhe brenda.
Vetura posedon:
1. Liber servisi te autorizuar me 184.000 km
2. Dritat Xenon - Led me pilot kamer
3. Klima tronik
4 . Park pilot senzor, vet parkim
5. Senzor: para, mrapa dhe anash
6. Start stop sistem
7. Auto hold parking
8. Karrikat me nxemje
9. Pasqyret me nxemje
10. Xhamat e zi fabrikisht me librez
11. Goma te dimrit me fellne
12. 2 qelsa
13. Pasqyre brenda night vision
14. Senzor shiu
15. CD shanzher dhe SD card.

Shitet nga Person privat
Wiber +383 45 60 20 60
044 127 504
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione