Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 15 2022 10:16

Volkswagen Golf Vll 1.6 Dizel Ju Garantojme per kilometra.

Publikuar: Qer 15 10:16
Shikime: 185
Volkswagen Golf Vll 1.6 Dizel
Ju Garantojme per kilometra. mund t'i verifikoni edhe te serviset e autorizuar.
Vetura i posedon keto gjera:
Ccm: 1.6 Dizel / 110 Ps / 77 KW,
Viti 09 .07 .2013~~ Modeli 2014.
• Librin e Servisit.
• Pasqyret: Elektronike.
• Gjamat: Elektronik.
• Gjamat: ©olo®™ .
• Drrita: te mjegulles.
• Komandat në timon.
• Comand System Navi .
• Klima : Tronick .
• Ulset : me Buton .
• Senzor Shiu.
• Senzora (P)(M)
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• Media /MP3 .
• CD-Player .
• Blutetooth .
• NAVi Media .
• AUX-IN .
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• USB.
Çmimi sipas marrëveshjes,
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38345/ 883 888 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38648/ 883 888 Viber + WhatsApp

Autosalloni Bonisi- Prishtinë - Dragodan
Përshkrimi i linkut

Auto sallon BONISI

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë

+38345883888

https://autosallonibonisi@outlook.com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 045 883 888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione