VW Golf 4 1.9 TDI I te kuqe Trend Line -03

5 500 EUR

Shitet nga: Jetmir 03 Sht 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Golf 4 në gjendje teknike shumë të mirë.
Me liber të servisit.
Me servis të kryer para 1 jave.
(Mesatarja e servisimit në Kosovë 7000 KM).
Me KM të garantuara.
Me fellne 17 dhe goma të reja te veres.
Me goma 15 të reja të dimrit.
1 palë diska (TEXTAR) të përparëm të rinjë.
Me senzora të shiut.
Me enterier shumë të bukur të dhe të ruajtur.
Në gjendje perfekte.
Pres blerës serioz.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione