VW GOLF VI 1.6 TDI AUTOMATIK 2011 FULL PANORAM

1 EUR

Shitet nga: Valon 24 Gush 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Golf
Tel & Viber +383/049272687
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI FACELIFT XENON BI XENON
Viti i prodhimit 10.03.2010
Kilometra te garantuara te gjjtha serviset online
Automatik
Motori 1.6 77KW
Dizell
Vende 5
Limozine 5 dyer
Shiber
Interier HIGHLINE/CUP
Model 2011 FACELIFT
Interierin mbrenda me ngjyr te zez tavanin GTD
Xenon Bi Xenon
Larje te farav ne menyr elektronike
Karrika ferrari lekur fabrikisht
Nxemje ne karrika
Pulla ne vollan
Boardkompjuter
Klimatronike
Parkohet vete ne menyr elektronike
Eco sistem
AUX / MP3 / BLUETOOTH
ABS / ESP AIRBAG
Xhama color fabrikisht termolizolues
4x xhama me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Shpenzime 5.0 | 5.5
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 16zoll fabrikisht CONTINENTAL te reja
2 qelsa fabrikisht me centrall
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Me dogan dhe homologim te paguar !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione