BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Shitet nga: Rent A Car BELGA 12 Maj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kaftë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite!

Tel/ viber/ whats: +38345450454
Tel: 049 303 591
Tel: 048 450 454 Viber/ whats: +32486503755
te Kastrati ne Fushe Kosove!!!
Magjistralja Prishtine - Fushe Kosove.

Golf 6 2.0 TDi TOP CAR 10 dite per 200€!!!

#te sigurta
#me servise te rregullat
#me goma te mira
#te pasterta
#pranim & dorezim ne Aeroportin e Prishtines!

~•••SUPER OFERTE prej 15€/ 24 ore!!!!•••~

Golf 5 1.9 TDi 2009 nese rezervohet per 2 JAVE(14 dite) e me shume.

OFERTA NUK VLEN PER MUAJT:
Korrik, gusht dhe dhjetor!

#rezervo +38345450454 BELGA mos rri pa kerr

facebook: Belga rent a car
Rent A Car BELGA
045450454
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione