Golf 7.5 1.6 TDI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Dje 11:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
* Golf 7.5 1.6 TDI
* FaceLift
* 1600cc (1.6 TDI),
* Me dogan te paguar,
* Viti i prodhmimit 2017,
* Manual 5 Shpejtsi,
* Cruise-control (tempomat),
* Auto-Hold sistem,
* Display multifunksionale "Plus"
* Board-computer,
* Xhama color nga prodhuesi,
* Led drita (para,mbrapa),
* Klima AC
* Senzora parkingu (mrapa),
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi Bluetooth,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Fellga me Goma 250 EUR
Toyota Aygo 1.0 Benzin 0 EUR
Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK 0 EUR
Fellne me goma per AUDI Q5 / 235-55-19 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione