Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 04 2022 12:56

VW Passat 1.6 TDI

Publikuar: Korr 04 12:56
Shikime: 591
VW Passat 1.6 TDI🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Viti prodhimit: 2012
Ndrruesi i shpejtsive: Manual
Klimautomatic, Esp, Abs, Airbag
Auto Start-Stop
Sensor te parkingut para dhe mbrapa
Opcion ne timon
AutoHold
Drita te mjegulles
Tempomat
Navi te madh
Karrikat me nxemje
Xhama elektronike
Radio me magazin Aux, Sd Card, Bluetooth, Usb etj
Sensor te shiut
Fellne te mira
E shum opcione te tjera
Shum i ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje perfekte
Me dogan Homoligim

Numri per kontakt
045704706
Përshkrimi i linkut

Auto Sallon Fitimi

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione