Golf 2

1 500 EUR

Shitet nga: Golf 2 08 Pri 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 2 1.6 turbo diesel ne gjendje shum te mir teknike qe 6 vite nje pronar vetura shitet per shkak te mos perdorimit sepse kam blerë nje vetur te re vetura mund te perdoret per familje sepse është ne gjendje te mir teknike Regjistrim deri me 10.08.2017 ka dy par guma të veres dhe të dimrit qmimi i neguciueshum
Mund te kontaktoni edhe ne viber ne numrin e njëjtë
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione