Publikuar: Korr 24 2022 03:04

GOLF 5 united 2008

Publikuar: Korr 24 03:04
Shikime: 984

Viti i prodhimit 2008
Model UNITED
Motorri 1.9TDI me partikel filter
Shpejtsi 6+R
Kilometra garantuara
Komanda ne timon
Timon levizes
Klim tronik AC dy zonale
Tempomat
Karrika me nxemje
Bordkumpjuter
Xhama elektronik
Xhamat e erresuar ngaa prodhusi
Pasqyre me rrym dhe me nxemje
Senzor parkingu
Farat me larje
Dritat e mjegulles me senzor ne kthes
senzora shiu
Air bag .abs.esp.centrall
Kuk terheqse
Fellne 16 me goma te dimrit
Bllokad kunder vjedhies
Radio Dvd,Navigacion ,aux,sd card,Gps,Bluetooth,Cd.
I pastur si brenda ashtu edhe jasht
Vetur ekonomike dhe e mirmbajtur
Denime ska 
hipotek ska
Regjistrim deri 10 janar 2023
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione