Publikuar: Qer 27 2022 12:58

SHITET TOKA ne rrugen kryesore per BIZNES DHE VENDBANIM

Publikuar: Qer 27 12:58
Shikime: 2109

SHITET TOKA skaj / ngjitas me rrugen kryesore Prishtine-Vushtrri-Mitrovice

TOKA gjendet afer ne hymje RRETHIT SMREKONICES komuna Vushtrri

TOKA ka qasje / dalje ne rrugen kryesore qe esht tejet e frekuentuar dhe esht shum e pershtatshme per gjitha llojet e veprimtarive BIZNESORE po ashtu vend ideal edhe per VENDBANIM

PREFEKT per investim hapje BIZNESI ose ndertim SHTEPIVE

DOKUMENTACION i rregullt perkthim i menihershum

ÇMIMI i volitshum

TEL : +38349844988 (+VIBER)

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione