VW Golf 6 2.0 TDI HIGHLINE Full Ekstra

0 EUR

Shitet nga: Golf 6 16 Korr 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Golf Vl 2.0 TDI
Vetura posedon: Viti i prodhimit 2009..regjistrim 10 muaj..Boardkompjuter Max..Navi max.touch( me prekje) si dhe cd player changer 6 cd AUX...Senzora perpara dhe mbrapa..Klimatronik dy SZ..ulese me nxemje..pasqyre me nxemje..dritare elektronike..dritat perpara me opsion larje..gjithashtu posedon Autopilot parkimi..goma te 4 te reja me alofelga.
Vetura eshte e servisuar komplet..Km te sakta
Nr.tel049849979
H
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione