Publikuar: Maj 12 2023 11:06

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

EUR

Publikuar: Maj 12 11:06
Shikime: 8
Automatik 2.0 TDI
237,051km origjinale!
2013
Drita të mjegulles
Tempomat, Bluetooth, karika me nxemje dhe memory
Vetur Familjare
Hargjimet 5-7 L 100 KM
Fellne dhe goma te mira M&S
Të gjitha serviset me kohë të kryera!
Teknikisht në gjendje të shkëlqyer, asnjë investim nuk ka nevoj!


nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
8
+38349204773

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione