Publikuar: Mar 30 2023 12:19

VW PASSAT B7 4 MOTION DSG 2.0 RKS

Publikuar: Mar 30 12:19
Shikime: 3
+38349579002

-VW PASSAT B7 4 MOTION DSG 2.0
- VITI PRODHIMIT 2013
-KILOMETRA TE GARANTUAR
-125 KW 170 PS
-DRITAT LLED MATRIX
-DRITAT MBRAPA LLED
-PULLA NE TIMON
-NXEMJE NE KARRIKA (PARA DHE MBRAPA)
-SENZORA PARKINGU
-TEMPOMAT
-AUTO HOLD
-SENZOR SHIU
-DSG
-4 MOTION
-XHAMA TE ERRSUARA NGA PRODHUESI
-FULL PANORAMA


nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione