Passat B7 2.0 viti 2014

13 900 EUR

Shitet nga: Arton 08 Pri 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet vetura me Regjisteim RK deri 07.09.2021
Serviset e kryera te gjitha,nuk don as nje investim
Passat B7
Dissel. 2.0 shpenzimet shum te vogla
Manual,te gjitha serviset e kryera
Ulse me nxemje
Ulse komod
Komanda ne vallon
Navi te madh touch screan muzik te mir
Shpejtsi 6
Senzor para dhe mrapa Kamer
Autohold
Start stop- 4 goma rezerv te dimrit shum te mira
Per ma shum na kontaktoni bleres serioz qmimi mund te negocjohet flm ndrrim PO
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione