VW Passat 2 dizel -88

0 EUR

Shitet nga: bani 05 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Shitet vetura Passat 2 1.6 dizell, motorin 1.9.
Vetuara ka abs. Hidrovollan dhe centralle. Regjistrim deri me 06. 07. 2019.. Kam investue shum në të..
e shes per arsye te migrimit. Çmimi i shum shum volitshëm
thirr nga ora 16 deri 23
Pres blerës serioz

tel. +38344574823
viber: +38344574823
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione