Passat 3c 1 vit Regjistrim Servisin E Perfundum

6 350 EUR

Shitet nga: Endrit 26 Sht 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
2.0 TDI 1 bregasna Klimaautomatik, komanda ne timon, tempomat, serzor parkimi prapa, nxemje ne karrika,Dy Qelsa diska & gurtne te reja -liber servisi Dhe rrypin e ndrrym Auto Hold Radio CD mp3 Aux USB Fellge Llasnje Chrom Per Kontakt 049213901 viber Dhe Whatsapp Vetura Gjendje Perfekte si jash ashtu edhe mbrenda
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione