Vetur

5 800 EUR

Shitet nga: Driton 27 Maj 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shes pasat 1.9 dizell me dy te kuqe qe ni vit i daganuar lekur shum i rujtun mbrendaashtu dhe jasht per ma shum na kontaktoni viber ne +37744261507 pres blersit serjoz
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione