Passat B7 2.0 4motion

6 000 EUR

Shitet nga: Eron 23 Gush 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
Passat
Shitet passat b7 viti i prodhimit 2012 2.0 4motion(4x4) ne gjendje perfekte servisin e madh e ka te kryer ne suedi i sapo ardhur nga suedia 280***km vetur familjare
munde te komtaktoni ne 045-556-661 dhe ne 044-249-163
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione