Shitet passat 3c

5 500 EUR

Shitet nga: Xhelil 24 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet passati 3c 1.9 tdi ne dhjetor esht doganuar dhe regjistruar vetura ka gjitha serviset e kryera ka gomat e dimirit ja fellenr ka bordkunpjuter abs esp esht me 30 dhjeor 2006 ka 2000mij km me liber servis nxemje ne karrika sonzora te shiut tempoant vetura ka ti gjitha per me shum thirr 044-611-801 viber +37744611801
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione