VW Passat 3C

5 999 EUR

Shitet nga: Lenor 03 Tet 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
Shitet passat 3C viti 2007, me tabela rks 01, ne gjendje shum te mir teknik, eshte 1.9tdi, senzora para dhe mbrapa, komanda ne timon, tempomat, board kompjuter, gomat e dimirit te reja.

Pres blers serioz
Tel & viber 045 576-676
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione