VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Dje 16:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
* VW Passat B8 1.6 TDI
* 1600cc (1.6 TDI ),
* Viti i prodhmimit 2015,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Klima AC,
* Timon multifunksional,
* Senzora parkingu (para,mrapa),
* Pasqyra Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Fellne me goma per AUDI Q5 / 235-55-19 300 EUR
Fellne te ndryshme 0 EUR
Peugeot 508 HDI AUTOMATIK 0 EUR
 VW Touran 1.6 TDI AUTOMATIK 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione