T3

2 000 EUR

Shitet nga: Kastriot 27 Maj 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Minivan
Modeli
T3 Kombi
Kombi eshte ne gjendje te rregullt i eshte kryer servisi dhe te gjitha pjest si gumica manzheta e shum pjes ne trapin e par ka regjistrim dhe motrin e ka 1.9 dizel
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione