Shes t3 per marakli

2 295 EUR

2 550 EUR

Shitet nga: Arber 28 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
T3 Kombi
Shes kombi t3 1.9 viti 87 me 5 shpejtsi osht kombi per marakli servisin e krym guma me C meshelin 80ero punon teper mir nuk hargjon ulje ne shina perfekt kurizjon nuk ka kerkun osht vetem per marakli prokolicen e veshun me alomin ne trapa I mir hec mir fuqi ka me ni fjal kombi punon perfekt
Ka edh goma dhe fellne Numer 18 per gumat m+s
Vetem fellne me goma kushtojn 400€ boj edh ndrrim Nese me konvenon ka nevoj vetem per ngjyr
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione