Besianë

0 EUR

Shitet nga: Sabit Zeneli 23 Jan 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
T5 Kombi
I posaardhur nga Austria ne gjendje shumë te mire, motori perfekt dhe karoseria e mire, ka edhe pjese rezerve te reja.
Çmimi sipas marrveshjes. Informatat ne tel. 049 857 538 ne çdo kohe...
Sabit Zeneli
044283361
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione