Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2022 10:05

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Publikuar: Gush 08 10:05
Shikime: 734
Rent a Car Dardania +38345880888 / 045880888

Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel +38345880888 / 045880888

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

+38345880888 / 045880888
AUDI, MERCEDES, BMW, PASAT, GOLF, SEAT ETJ


Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+38345880888 / 045880888
Përshkrimi i linkut

Rent a Car Dardania

Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme ,    Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Tregoje në hartë

+38345880888

https://www.rentacardardania.com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme ,    Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione