Publikuar: Qer 29 2023 04:19

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

EUR

Publikuar: Qer 29 04:19
Shikime: 4
VW CRAFTER 2.5 TDI, MAXI,
AUTOMATIC 6G+R;
Marsh: 6 Shpejtesi (Shift matic, Tiptronic);
MODEL 35 MAXI;
I ardhur nga Suedia;
I doganuar dhe regjistruar RKS (1 vit regjistrim);
KW:100 - 133PS;
Viti i prodhimit: 2007;
Klime Automatike;
Karrika shoferit me nxemje eshte speciale;
Tempomat;
Dritare Elektronike;
Fara me pastrues elektronik;
Pasqyre Elektronike me senzor;
Senzora para dhe mbrapa;
ABS;
Centrale e dyerve;
Alarm i sigurise;
Liber Servisi;
Servis i sapo kompletuar;
Rryp dhembezor me 3 vite garancion;
KM: 339690 Origjinale dhe te garantuara;
Goma Vere Michelin;
Pesha Bartese: 3500 KG;
Pesha e Automjetit: 2,461 KG;
Pesha bartese Neto: 740 KG;
Gjendje teknike dhe Optike TOP;
Kombi munde te shitet edhe me Fature TVSH
PER INFO TEL:
+38349456700
+38349456700 Viber & Whats up
Dimenzionet:
Gjatësia e hapësirës së ngarkimit: 4,405mm;
Gjërsia e hapësirës së ngarkimit:1,780mm;
Lartësia e hapësirës së ngarkimit: 1,960mm

#Kombi, #Kamionete, #volkswagen, #vw, #vito, #sprinter, #crafter, #Krafter, #caddy, #lt, #t4, #t5, #t6, #minibus, #udhtar, #setra, #furgon, #Iveco; #Iveko, #MAXI, #MAKSI, #imbyllt,#multivan,#atego,#actros,#dupel,#kabin).
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
4
049456700

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione