Publikuar: Mar 13 2023 03:43

Shitet T - Rock 2.0 TDI SPORT

EUR

Publikuar: Mar 13 03:43
Shikime: 3
Shitet T - Rock 2.0 TDI SPORT

Vetura i ka 97000KM, ëahtë në gjendje shumë të mirë teknike. Vetura është e regjistruar me tabela të përkohshme të Kosovës dhe është i pa-doganuar.

Vetura është përdorur vetëm një kohë të shkurtër në Kosovë.

Për më shumë informata na kontaktoni në 044666355
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione