Publikuar: Gush 29 2016 02:21

u shit flm merrjep

Publikuar: Gush 29 02:21
Shikime: 42
shitet pikapi i sapo ardhur nga zvicrra 1.9 sdi me klime, centall, xhamat me rryme , abs , me motor golf 4 , ne top gjendje te mire , auben e ka pak te demtuar shih fotot ... nr kontaktues 044311854 presim bleres serioz qmimi 2500 euro
te kryme dogan + homologim dhe regjistrim .
.

.taggggggg....... opel wv caddy cady t4 t3 t5 lt sprinter pikap peugeot citroen ford seat mercedes bmw audi
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione