Shes pollon

4 600 EUR

Shitet nga: Durim 23 Jan 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shes pollon viti prodhimit 2008 serija e par vetura posedon gjama elektronit korrikat me nxemje vetura osht e rujtne si mrena dhe jasht pa asni behane vetura ika te ndrrume me ulje me filtera me gurne me gumica me spona me qdo sen eka tkrym servisin nuk ka nevoj per asni cent investim ekom majt per qefi vetura posedon dy par goma te veres me fellne te dimrit me bandash te thjesht vetura osht 1.4 dizel osht 3 klipsh osht teper ekonomike shpenzimet shum te vogla ika 4 deri 4.5 litra ne 100 kilometra me ni fjal osht vetur familjare kush e merr ja sheh hajrin vetura nuk osht hipotek perkthimin e bojna meniher per ma shum
info 045-558-163 edhe viber e whatsap
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione