Touran 1.9 Tdi Highline Dsg

9 000 EUR

Shitet nga: Arben 20 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Shitet tourani highline 1.9 dsg .
Pronari i pare ne KS vetura e ardhur nga zvicrra ne 2015 ne gjendje te shkelqyer 1 vite rexhistrim liber servisi me gjitha serviset e kryera .
Rrypi dhemzore frenat e reja 4+4 goma vere -dimer veture familjare .per cdo info shtese kontaktoni ne 0443153632 dhe049315632
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione